KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10036095
nr 1003 6095
Akvarell
Erik Friberg, "Det glada 20-talet", 1973, 34x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
söndag 20 december 2015
kl 18:11:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)